انتصاب مدیر جدید پژوهشکده مطالعات و تحقیقات منابع آب

محمدجواد زارعیان به‌عنوان مدیر جدید پژوهشکده مطالعات و تحقیقات منابع آب منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، در نشست مدیران موسسه که روز چهارشنبه مورخ ۱۲ بهمن برگزار شد، طی حکمی از سوی «محمدرضا کاویانپور»، محمدجواد زارعیان به‌عنوان مدیر پژوهشکده مطالعات و تحقیقات منابع آب منصوب شد.

در این نشست رئیس موسسه با اشاره به اهمیت موضوع آب در تحقق اهداف ترسیم‌شده نظام در گام دوم انقلاب، گفت: فعالیت در حوزه تحقیقات آب با توجه به مسائل و پیچیدگی‌های آن سخت است و مسئولیت‌های حاکمیتی در این عرصه، مسئولیت در این جایگاه را سنگین‌تر خواهد کرد. وی افزود طی تعاملات ایجادشده همکاری تنگاتنگی با شرکت مدیریت منابع آب خواهیم داشت.

در ادامه محمدجواد زارعیان ضمن تشکر از رئیس موسسه اظهار داشت: با توجه به توقعات بخش آب از انجام تحقیقات کاربردی مسأله محور، یاری تمام عوامل موسسه در تحقق اهداف پژوهشکده منابع آب و ارائه راهکارهای رفع مسائل آب کشور را، نیاز داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا