پیام تبریک رئیس موسسه تحقیقات آب به مناسبت هفته دولت و روز کارمند‎

تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری‌ها و از خود گذشتگی‌های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی‌دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است. به همین جهت هفته اوّل شهریورماه هر سال با نام "هفته دولت" آغاز می‌شود که، یادآور یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است.

تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری‌ها و از خود گذشتگی‌های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی‌دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است. به همین جهت هفته اوّل شهریورماه هر سال با نام “هفته دولت” آغاز می‌شود که، یادآور یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است.

لذا، اینجانب هفته دولت و روز کارمند را به تمامی دولتمردان، کارمندان شریف و خدوم دولت و سایر ارگان‌ها، بالاخص کارمندان پرتلاش موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو تبریک می‌گویم و از خداوند منان، برای همگان و از جمله این دولت دلسوز و مردمی در دستیابی به اهداف بلند، پیشرفت، عزت، اقتدار و اعتلای روزافزون، با همت و حمایت مردم صبور و هدایت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، موفقیت‌های روزافزون آرزومندم.

قطعاً، کسب رتبه اول وزارت نیرو در جشنواره شهید رجایی حاصل تلاش مجدانه تمام کارکنان و مدیران این وزارتخانه است.

محمدرضا کاویانپور

رئیس موسسه تحقیقات آب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا