بازدید معاون بسیج و امور استان‌های پدافند غیرعامل کشور از مرکز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزر

در هفته پدافند غیرعامل، سردار قمی معاون بسیج و امور استان‌های پدافند غیرعامل کشور از مرکز ملی دریای خزر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، این دیدار با  حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران و نظر به‌ضرورت بررسی مسائل کاهش سطح آب خزر برگزار شد.

“معصومه بنی‌هاشمی” مدیر مرکز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزر در این دیدار، مشروح فعالیت‌ها و برنامه‌های مطالعاتی مرکز و اهم پژوهش‌ها و دستاوردهای علمی پیرامون مباحث منابع آب خزر و سواحل به‌ویژه کاهش سطح آب دریا و پیش‌بینی‌های آتی را بطور مبسوط بیان نمود.

وی در ادامه به آثار و تبعات پسروی دریا بالاخص بر سواحل شمالی کشور و زیرساخت‌های موجود ازجمله نیروگاه، کارایی سازه‌های دریایی و موضوع کاهش آب خلیج گرگان پرداخت.

در این دیدار سردار قمی، ضمن تمجید از فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی مرکز، به اهمیت حمایت‌های مستمر با هدف پایش دریا و استمرار بررسی وضعیت کیفیت آب تاکید نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا