بازدید موسسه تحقیقات آب از اتاق شیرآلات و بخش خروجی سدهای هاله و خان‌آباد

موسسه تحقیقات آب از اتاق شیرآلات و بخش خروجی دو سد هاله واقع در شهرستان کوهدشت و سد خان‌آباد واقع در شهرستان الیگودرز در استان لرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، نماینده این موسسه و همکاران شرکت مدیریت منابع آب جهت بررسی و ارزیابی اتاق شیرآلات و بخش خروجی سدهای هاله و خان‌آباد در استان لرستان، بازدیدی سه‌روزه از منطقه و تجهیزات ذکرشده داشتند.

در این بازدید به دلیل عدم رعایت فواصل استاندارد در بالادست و پایین‌دست فلومترهای اندازه‌گیری و همچنین تعبیه خروجی‌های مختلف در نزدیکی فلومترهای خروجی، اندازه‌گیری دبی عبوری با دقت و صحت مطلوب انجام نشد. به همین منظور مقرر شد راهکارهای فنی و اجرایی مناسب جهت حل معضل به وجود ‌آمده پیشنهاد شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا