اولین نشست شورای راهبری کارخانه نوآوری نیرو

با حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو؛

اولین نشست شورای راهبری کارخانه نوآوری نیرو با حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در محل موسسه تحقیقات آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، این نشست در روز شنبه مورخ ۲۱ فروردین‌ماه سال جاری و با حضور “محمدصالح اولیاء” معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، “محمدرضا کاویانپور” رئیس موسسه تحقیقات آب، “محمدولی علاءالدینی” مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب)، محمدمهدی نوربخش مدیرکل دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو، لطیف شبگاهی مجری راه‌اندازی پارک علم و فناوری نیرو، مجتبی نوری نماینده شرکت مدیریت منابع آب ایران، عبدالصاحب ارجمند نماینده بخش معاونت برق و انرژی و سایر مدیران موسسه تحقیقات آب و شرکت ساتکاب برگزار شد.

در ابتدا “محمدرضا کاویانپور” ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در نشست، عزم و آمادگی موسسه تحقیقات آب را جهت همکاری کامل با ساتکاب به منظور تسریع در راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو را اعلام نمود.

در ادامه نمایندگان موسسه و ساتکاب گزارشی از اقدامات انجام شده در این زمینه ارائه نمودند.

همچنین “محمدولی علاءالدینی” نیز توضیحاتی راجع به مشکلات بوجود آمده در تأمین منابع مالی مورد نیاز راه‌اندازی کارخانه و اقدامات ساتکاب در این زمینه ارائه کردند.

سپس اعضای حاضر در نشست نقطه‌نظرات خود در خصوص نحوه تسریع در روند راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو و نحوه فعالیت کارخانه (پس از آغاز بهره‌برداری) ارائه نمودند و در انتها “محمدصالح اولیاء” مذاکرات جلسه را به شرح ذیل جمع‌بندی نمودند:

  • لزوم افتتاح کارخانه نوآوری نیرو در تاریخ پیش‌بینی‌ شده اولیه و ضرورت جبران تأخیرهای بوجود آمده،
  • ایجاد کارگروه فنی برای پایش هفتگی پیشرفت کارهای مربوط به راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو،
  • لزوم تعیین تکلیف نهایی محل تأمین اعتبارات راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو توسط ساتکاب،
  • استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مهندسی و پشتیبانی موسسه در راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو،
  • لزوم هم‌زمانی فعالیت‌های مربوط به انتخاب شتاب‌دهنده‌های کارخانه با فعالیت‌های ایجاد فیزیکی کارخانه.

گفتنی است در ابتدای این نشست، معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) و هیأت همراه از محل احداث کارخانه نوآوری نیرو در موسسه تحقیقات آب بازدید بعمل آوردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا