اولین نشست شورای راهبری کارخانه نوآوری نیرو

با حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو؛

اولین نشست شورای راهبری کارخانه نوآوری نیرو با حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در محل موسسه تحقیقات آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، این نشست در روز شنبه مورخ ۲۱ فروردین‌ماه سال جاری و با حضور “محمدصالح اولیاء” معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، “محمدرضا کاویانپور” رئیس موسسه تحقیقات آب، “محمدولی علاءالدینی” مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب)، محمدمهدی نوربخش مدیرکل دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو، لطیف شبگاهی مجری راه‌اندازی پارک علم و فناوری نیرو، مجتبی نوری نماینده شرکت مدیریت منابع آب ایران، عبدالصاحب ارجمند نماینده بخش معاونت برق و انرژی و سایر مدیران موسسه تحقیقات آب و شرکت ساتکاب برگزار شد.

در ابتدا “محمدرضا کاویانپور” ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در نشست، عزم و آمادگی موسسه تحقیقات آب را جهت همکاری کامل با ساتکاب به منظور تسریع در راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو را اعلام نمود.

در ادامه نمایندگان موسسه و ساتکاب گزارشی از اقدامات انجام شده در این زمینه ارائه نمودند.

همچنین “محمدولی علاءالدینی” نیز توضیحاتی راجع به مشکلات بوجود آمده در تأمین منابع مالی مورد نیاز راه‌اندازی کارخانه و اقدامات ساتکاب در این زمینه ارائه کردند.

سپس اعضای حاضر در نشست نقطه‌نظرات خود در خصوص نحوه تسریع در روند راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو و نحوه فعالیت کارخانه (پس از آغاز بهره‌برداری) ارائه نمودند و در انتها “محمدصالح اولیاء” مذاکرات جلسه را به شرح ذیل جمع‌بندی نمودند:

  • لزوم افتتاح کارخانه نوآوری نیرو در تاریخ پیش‌بینی‌ شده اولیه و ضرورت جبران تأخیرهای بوجود آمده،
  • ایجاد کارگروه فنی برای پایش هفتگی پیشرفت کارهای مربوط به راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو،
  • لزوم تعیین تکلیف نهایی محل تأمین اعتبارات راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو توسط ساتکاب،
  • استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مهندسی و پشتیبانی موسسه در راه‌اندازی کارخانه نوآوری نیرو،
  • لزوم هم‌زمانی فعالیت‌های مربوط به انتخاب شتاب‌دهنده‌های کارخانه با فعالیت‌های ایجاد فیزیکی کارخانه.

گفتنی است در ابتدای این نشست، معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) و هیأت همراه از محل احداث کارخانه نوآوری نیرو در موسسه تحقیقات آب بازدید بعمل آوردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا