انعقاد تفاهم‌نامه همکاری موسسه تحقیقات آب و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران

تفاهم‌نامه همکاری میان موسسه تحقیقات آب و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، پیرو جلسه مشترک مدیران موسسه و شرکت توسعه منابع آب ایران و اظهار تمایل طرفین برای تعمیق همکاری‌های مشترک، مقرر شد چارچوب فعالیت‌های دو مجموعه در قالب یک تفاهم‌نامه مشترک مشخص شود.

در همین راستا، پیش‌نویس تفاهم‌نامه توسط معاونت پژوهشی موسسه و معاونت فنی و پژوهش‌های شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران تهیه شد که در نهایت به امضای مدیران دو مجموعه رسید.

شایان ذکر است هدف اصلی تفاهم‌نامه همکاری موسسه تحقیقات آب و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، بهره‌گیری از ظرفیت‌های هر دو مجموعه به منظور شناسایی مسائل و مشکلات صنعت آب در کلیه زمینه‌های مرتبط با فعالیت‌های شرکت و ارائه راهکارهای کاربردی برای رفع آن‌ها از طریق انجام پروژه‌های مشترک پژوهشی، مطالعاتی، توسعه فناوری و سایر روش‌ها است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا