انتصاب سرپرست جدید روابط عمومی و امور فرهنگی

امتیاز:
۵/۵

طی حکمی از سوی دکتر محمدرضا کاویانپور رئیس موسسه تحقیقات آب، نصیر حسنی خوشبخت به‌عنوان سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگیمنصوب شد.

روابط عمومی موسسه تحقیقات آب

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، در جلسه تودیع و معارفه روز چهارشنبه مورخ ۱۹ خردادماه سال جاری که با حضور مدیران موسسه برگزار شد، دکتر محمدرضا کاویانپور ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سیما عبادی مسئول سابق روابط عمومی، نصیر حسنی خوشبخت را به‌عنوان سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگیمعرفی کرد.

گفتنی است، پیش‌ازاین نصیر حسنی خوشبخت مسئولیت امور فرهنگی موسسه تحقیقات آب را بر عهده داشت.

در این رویداد سیما عبادی به ارائه فعالیت‌های عمده خود در دوره تصدی مسئولیت روابط عمومی و بهره‌برداری از بستر فضای مجازی در انعکاس اطلاعات و اخبار تولیدشده در روابط عمومی پرداخت. در ادامه با اشاره به شرایط خاص موجود و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، این وضعیت را عاملی مهم برای برنامه‌ریزی و اجرایی کردن سلسله وبینارهای تخصصی موسسه مبتنی بر ظرفیت علمی محققین و کارشناسان پژوهشی مجموعه دانست.

در ادامه نصیر حسنی ضمن تشکر از اعتماد ریاست موسسه بابت محول کردن این مسئولیت، عنوان کرد که مهم‌ترین نیاز حال حاضر مجموعه، تولید محتوای غنی بر اساس توانمندی‌ها و فعالیت‌های واحدهای فنی است تا روابط عمومی با استفاده از هنر و ابزارهای موجود نسبت به رسانه‌ای کردن آن‌ها اقدام نماید. دومین نیاز مجموعه موسسه تحقیقات آب ازنظر مسئول جدید روابط عمومی ایجاد شبکه رابطین روابط عمومی بود که در صورت تحقق می‌تواند، امکان جمع‌آوری و تهیه محتوای لازم جهت تولیدات مدنظر را فراهم سازد. حسنی در ادامه بیان داشت تکیه و اهتمام به فضای مجازی و قابلیت‌های آن در برونداد فعالیت‌ها حائز اهمیت است و غافل شدن از این فضا می‌تواند ما را از دنیای تبادل اطلاعات عقب نگه دارد.

در پایان دکتر کاویانپور، رئیس موسسه اشتراک زیاد فعالیت‌های دو واحد روابط عمومی و امور فرهنگی در راستای تولیدات مبتنی بر عملکرد و فعالیت‌های موسسه و همچنین تبلیغات و کار رسانه‌ای به همراه بهینه‌سازی سیستم فعالیت‌ها و ایجاد جهش و پویایی را دلیل تلفیق نمودن این دو واحد دانست. کاویانپور در ادامه، فضای مجازی و امکان استفاده از آن را فرصتی برای حضور موسسه در عرصه‌های علمی داخلی و بین‌المللی دانست و تلاش مضاعف برای بیان اخبار و اطلاعات واقعی کشور از دریچه موسسه تحقیقات آب را مورد تاکید قرارداد.

 

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا