با حضور عضو هیات علمی موسسه تحقیقات آب؛

امتیاز:
5/5

نشست کانون تفکر آب یزد با موضوع "بازچرخانی و استفاده مجدد از آب‌های نامتعارف" برگزار شد​

نشست کانون تفکر آب یزد با موضوع “بازچرخانی و استفاده مجدد از آب‌های نامتعارف” با حضور دکتر عباس اکبرزاده عضو هیات علمی موسسه تحقیقات آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، هشتادمین نشست تخصصی از سلسله نشست‌های تخصصی کانون تفکر یزد که مسائل و چالش‌های مرتبط با آب در استان یزد را بررسی می‌کند، با موضوع “بازچرخانی و استفاده مجدد از آب‌های نامتعارف” در روز پنجشنبه مورخ یازدهم دی ماه سال جاری و با حضور جمعی از اندیشمندان، نخبگان دانشگاهی، مسئولین و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان به‌صورت مجازی برگزار شد.
در این نشست، دکتر عباس اکبرزاده ضمن ارائه تصویری جهانی از وضعیت بازچرخانی و استفاده مجدد از آب در ساختمان‌های شهری، اهم اقدامات انجام شده در وزارت نیرو در این خصوص را برشمرد و بر لزوم مشارکت دستگاه‌های مختلف کشور نظیر وزارت مسکن و شهرسازی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و … به‌منظور ارتقا جایگاه جهانی ایران در این عرصه تأکید نمود.
در پایان این نشست، حاضرین با طرح دیدگاه‌ها و سؤالاتی پیرامون بحث، ضمن صحه‌گذاری بر لزوم توجه ویژه به این موضوع، خاصه در استان‌های واقع در فلات مرکزی خواستار پیگیری و ادامه مباحث تا حصول نتیجه مطلوب و ارتقا جایگاه کشور از نظر بازچرخانی آب شدند.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اسکرول به بالا