تعمیر و راه‌اندازی دوباره دستگاه ترازسنج ایستگاه امیرآباد

دستگاه ترازسنج واقع در ایستگاه بندر امیرآباد تعمیر و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، دستگاه ترازسنج واقع در ایستگاه بندر امیرآباد که برای مدت کوتاهی از کارافتاده بود، تعمیر و مجدداً به بهره‌برداری رسید.

این اقدام توسط همکاران مرکز مطالعات و تحقیقات دریای خزر و با همکاری امور مهندسی و پشتیبانی موسسه انجام شد. از امکانات دستگاه ترازسنج، ثبت تراز آب و گزارش‌گیری لحظه‌ای با سیستم پیامک است. همچنین در فاز دوم اقدامات، دریافت برخط داده از این ایستگاه مدنظر است.

شایان ذکر است با توجه به اهمیت پایش تغییرات تراز آب دریای خزر، علاوه بر ایستگاه‌های فعلی مرکز مطالعات و تحقیقات دریای خزر، هماهنگی‌های لازم جهت راه‌اندازی دو ایستگاه جدید ترازسنج در استان‌های گیلان و مازندران در حال انجام بوده و به‌زودی به بهره‌برداری خواهند رسید.

امتیاز:
۵/۵

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا