بازدید مدیرکل دفتر آموزش، تحقیقات و نوآوری وزارت نیرو از موسسه تحقیقات آب

مدیرکل دفتر آموزش، تحقیقات و نوآوری وزارت نیرو از موسسه تحقیقات آب بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، در این بازدید مرتضی شعبان‌زاده و تیم همراه، از آزمایشگاه‌های شیمی، آب و فاضلاب، پایلوت، کالیبراسیون و مجموعه مدل‌های هیدرولیکی موسسه تحقیقات آب بازدید کرد.

پس از بازدید در جلسه‌ای که با حضور «محمدرضا کاویانپور» رئیس موسسه تحقیقات آب و مدیران این مجموعه برگزار شد، معاون پژوهشی موسسه به ارائه فعالیت‌های مختلف مجموعه پرداخت.

در ادامه محمدرضا کاویانپور ضمن اشاره به گستره فعالیت‌های صورت‌گرفته موسسه تحقیقات آب در حوزه آب و آبفا گفت: علاوه بر ظرفیت‌هایی که طی بازدید با آن‌ها آشنا شدید، سامانه‌هایی نیز به دست کارشناسان و متخصصان موسسه طراحی شده و در حال بهره‌برداری است که اهمیت و صحت اطلاعات خروجی آن‌ها در سیلاب‌های مختلف راستی‌آزمایی و ثابت شده است. همچنین بر اساس پایش‌های مستمری که مبتنی بر همین سامانه‌ها صورت می‌گیرد، اطلاعات لازم و در صورت لزوم هشدارهای وقوع سیل به‌صورت پیامک برای مدیران صنعت آب در وزارت نیرو ارسال می‌شود.

در این جلسه مدیرکل دفتر آموزش، تحقیقات و نوآوری وزارت نیرو گفت: امیدوارم این بازدید فتح بابی برای ارتباط بیشتر و سرآغازی جدید در راستای فعالیت‌های نو و همچنین برای نزدیک شدن نگاه‌ها به احصاء مشکلات و در نظر گرفتن راه‌حل‌های جدید و اثرگذار برای رفع موانع صنعت آب و برق باشد.

گفتنی است در این جلسه درخصوص راه‌اندازی کارخانه فناوری آب و آبفا، تبادل‌نظر شد. در همین راستا گزارشی از روند آغاز و فعالیت‌های صورت‌گرفته در مسیر تحقق و افتتاح کارخانه فناوری آب و آبفا ارائه شد و پس از استماع مشکلات و موانع موجود، مقرر شد این مهم به‌طور جدی پیگیری شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا