بازدید رییس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران از موسسه تحقیقات آب

رییس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران از موسسه تحقیقات آب بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، این بازدید با حضور “محمدرضا کاویانپور” رییس موسسه تحقیقات آب و سایر مدیران این مجموعه انجام شد.

“میثم مظفری” با حضور در موسسه از آزمایشگاه‌های شیمی و میکروبی، هیدرولیک، آزمایشگاه کنتور هوشمند آب و از سوله مدل‌های رودخانه‌ای و همچنین فضای در نظر گرفته شده برای احداث کارخانه نوآوری نیرو بازدید کرد.

رییس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران طی این بازدید با ظرفیت‌ها و چالش‌های موجود در موسسه تحقیقات آب آشنا شد و ابراز کرد: موسسه نیازهای خود را احصا و اعلام کند تا ما با بررسی این موارد در ارکان مدیریت شهر تهران، در خصوص همکاری و همیاری لازم اقدام کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا