پیام تسلیت رئیس موسسه تحقیقات آب در پی شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان

شهادت انتهای مسیر نیست. شهادت گذرگاهی‌ست، برای آنان که وجود خویش را در مسیر ارزش‌های الهی مصروف می‌دارند و می‌کوشند تا در پیچ‌وخم‌های دنیا تنها رضای الهی و خدمت به خلق خدا را سرلوحه امور خود قرار می‌دهند.

خبر شهادت رئیس‌جمهور خدوم، مردمی، پرکار و ولایی کشورمان که بیش از تمام این عناوین مفتخر به‌عنوان خادم‌الرضا (ع) بودند، دل‌های ما را به درد آورد. ضایعه دل‌خراش و ناباورانه شهادت ایشان و هیئت همراه، پیامی واضح و روشن دارد و آن هم، تلاش و کوشش بی‌وقفه، با جدیت، هدفمند و خالصانه است تا رضای خدا و هم‌میهنانمان محقق شود و هم پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در اوج افتخار به اهتزاز درآید.

حسب منویات رهبر معظم انقلاب، این راه بدون هیچ وقفه‌ای ادامه خواهد داشت و به فضل الهی سربلندی و افتخار نصیب مردم شریف ایران خواهد بود.

 

محمدرضا کاویانپور ـ رئیس موسسه تحقیقات آب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا