پیام رئیس موسسه تحقیقات آب به‌مناسبت چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران

حماسه حضور مردم قدرشناس، بابصیرت و همیشه در صحنه ایران بار دیگر تصویری ماندگار در قاب مردم‌سالاری دینی ترسیم کرد. ایرانیانی که دل در گرو اعتلای میهن خود دارند، جمعه گذشته در گامی مستحکم و با اراده‌ای قوی، فریاد آزادی و آزادگی خود را هم در عرصه سیاست و هم در عرصه آزادی اجتماعی سردادند تا خودکامگان و دشمنان همیشگی این نهضت آسمانی را از این موهبت الهی که در ذیل پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران کسب کرده‌اند، آگاه سازند.

پس از انتخابات سراسر حماسه، با پایبندی و پافشاری بر اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی، ضمن تبریک به رئیس‌جمهور منتخب مردم امید است با بهره‌گیری از قدرت آزاداندیشی اسلامی این سرزمین همچون گذشته با نگاهی متأثر از شریعت نبی مکرم اسلام و حضرات معصومین (ع) و تحت زعامت رهبری معظم انقلاب، تا فتح مرتفع‌ترین قله‌ها از هیچ تلاش فروگذار نشود.

فَاِنَّ نَصرالله قریب

محمدرضا کاویانپور

رئیس موسسه تحقیقات آب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا