حضور موسسه تحقیقات آب در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

موسسه تحقیقات آب در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران که از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه برگزار گردید، حضور داشت.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به‌عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه، سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می‌شود.

در شانزدهمین دوره این نمایشگاه، موسسه تحقیقات آب نیز با ارائه نتایج آخرین پژوهش ها و تحقیقات خود و همچنین ارائه توانمندی‌های فناورانه و تجهیزاتی خود مشارکت نمود.

گفتنی است، در حاشیه این نمایشگاه، دکتر محمدرضا کاویانپور رئیس موسسه تحقیقات آب با یکی از مقامات هیات عراقی دیدار و گفتگو داشت.

همچنین، حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، صدیقه ببران مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو، عبداله اسکویی مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مدیریت منابع آب ایران از غرفه موسسه تحقیقات آب در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران بازدید کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا