جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره حراست و امور محرمانه موسسه تحقیقات آب برگزار شد

جلسه تودیع اکبر خوانساری رئیس سابق و معارفه حسین هشترودی محمودی سرپرست جدید اداره حراست و امور محرمانه موسسه تحقیقات آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، جلسه تودیع و معارفه با حضور دکتر کاویانپور رئیس موسسه تحقیقات آب و همچنین قائم‌مقام اداره حراست و امور محرمانه وزارت نیرو و سایر مدیران دو مجموعه روز چهارشنبه مورخ پانزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات موسسه برگزار شد.

در ابتدای جلسه رئیس موسسه تحقیقات آب، ضمن تشکر از تلاش‌های مجدانه اکبر خوانساری در زمان مسئولیت، برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

دکتر کاویانپور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: از اصولی که حراست باید به آن پایبند باشد شامل: عمل به احکام و موازین شرعی در تمامی امور، ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری و قانون‌گرایی، رعایت اصول اساسی اسلام یعنی تکریم ارباب‌رجوع و حفظ آبرو، تلاش و جدیت و اخلاص در عمل است.

وی ادامه داد: حراست یک همکار، دوست، مشاور، پشتیبان و حافظ منافع نیروها و سازمان در مقابل اقداماتی است که ممکن است از داخل و خارج از سازمان برای آن پیش آید.

دکتر کاویانپور افزود: با توجه به صحبت‌هایی که با حسین هشترودی محمودی داشتم ایشان را به‌عنوان یک دوست، پشتیبان، مجرب و کارآزموده و با اخلاق تشخیص دادم.

وی اظهار کرد: موسسه به‌عنوان یک پشتیبان تخصصی اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برای موضوعات حاکمیتی مرتبط با حوزه آب دارد. بنابراین با توجه به ماموریت‌هایی که به موسسه واگذارشده است امیدوارم با مشاورت و مشارکت کلیه همکاران بتوانیم این امور را به نحو احسن انجام دهیم.

در این جلسه دکتر کاویانپور حکم رئیس جدید اداره حراست و امور محرمانه موسسه تحقیقات آب، حسین هشترودی محمودی را تقدیم ایشان کرد.

بر اساس این گزارش، در پایان جلسه احکام دکتر سید محمدهادی مشکاتی مدیر جدید گروه محیط‌زیست و دکتر یونس امین‌پور مدیر جدید گروه سازه‌های هیدرولیکی از پژوهشکده مهندسی هیدرولیک و محیط‌های آبی توسط رئیس موسسه تحقیقات آب به ایشان تقدیم شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا