دوره آموزشی HPLC مقدماتی و پیشرفته​

دوره آموزشی HPLC مقدماتی و پیشرفته در موسسه تحقیقات آب برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، در راستای توسعه آموزش‌های ناشی از پژوهش در حوزه آب و نیز تفاهم‌نامه امضاءشده میان مرکز تحقیقات آب و فاضلاب این موسسه با مجتمع آموزشی و پژوهشی تهران وابسته به پژوهشگاه نیرو، اولین دوره تخصصی در زمینه اندازه‌گیری کروماتوگرافی مایع با عملکرد بالا (HPLC) در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در محل موسسه تحقیقات آب برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، دوره مقدماتی در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۲۷ و ۲۸ شهریورماه سال جاری و دوره پیشرفته آن در تاریخ ۱۰ و ۱۱ مهرماه برگزار می‌شود.

شایان ذکر است، دوره مذکور به‌صورت حضوری ـ عملی برگزار می‌شود و ظرفیت دوره ۱۲ نفر است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام دوره می‌توانند با خانم میرعرب کارشناس مسئول آموزش این دوره با شماره تماس ۸۸۸۹۴۶۴۲ داخلی ۱۰۳ و یا شماره همراه ۱۳۲۳۳۲۰-۰۹۹۲ تماس حاصل فرمایند.

پست الکترونیکی:
Tehran.shadab@yahoo.com

فکس: ۸۸۹۰۲۰۸۵

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا