بازدید همکاران موسسه تحقیقات آب از تصفیه‌خانه شماره ۶ استان تهران

همکاران موسسه تحقیقات آب از تصفیه‌خانه شماره ۶ استان تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، عباس اکبرزاده مدیر مرکز تحقیقات آب و فاضلاب، یونس امین‌پور مدیر گروه سازه‌های هیدرولیکی و حمید کاردان مقدم مدیر گروه محیط‌زیست پژوهشکده مهندسی هیدرولیک و محیط‌های آبی از بخش‌های تصفیه‌خانه شماره ۶ استان تهران بازدید کردند.

در این بازدید که با درخواست تصفیه‌خانه شماره ۶ استان تهران در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران و هماهنگی روابط عمومی موسسه تحقیقات آب صورت گرفت، مشخص شد یکی از معضلات به‌ وجود ‌آمده در تصفیه‌خانه، نوسانات قابل‌توجه سطح آب در بخش ورودی پارشال‌فلوم بود که باعث بروز خطای قابل‌توجه در اندازه‌گیری میزان آب ورودی به تصفیه‌خانه می‌شود.

در همین راستا مقرر شد موسسه تحقیقات آب مطالعاتی را در راستای شناسایی و ارائه راهکارهای عملی و مطلوب جهت رفع ناهنجاری مذکور انجام دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا