حضور موسسه تحقیقات آب در نمایشگاه حکمرانی آب

موسسه تحقیقات آب در نمایشگاه حکمرانی آب که به مناسبت روز ملی خلیج‌فارس برگزار شد حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات آب، این نمایشگاه در روز دهم اردیبهشت سال جاری و در سازمان جغرافیایی برگزار شد و ۱۷ شرکت دانش‌بنیان، مراکز و سازمان‌های علمی، پژوهشی و دانشگاهی کشور در این رویداد شرکت کرده و دستاورد‌های خود را در حوزه حکمرانی آب، آبخیزداری، ژئوفیزیک دریایی، هیدروگرافی بنادر، نقشه‌برداری دریایی، ژئوماتیک وبه نمایش گذاشتند.

در غرفه موسسه تحقیقات آب سامانه پایش و پیش‌بینی سیلاب، سامانه پوشش و کاربری اراضی و سامانه پایش تبخیر و تعرق ایران ارائه شد.

همچنین در نمایشگاه حکمرانی آب، لوح سپاسی به موسسه تحقیقات آب اهدا و از زحمات این موسسه در حوضه مدیریت منابع آب کشور قدردانی شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه تحقيقات آب به عنوان تخصصي‌ترين فعالان عرصه تحقيق و پژوهش در صنعت آب و فاضلاب كشور، با داشتن دو پژوهشكده در تهران و سه مركز ملي مطالعاتي – تحقيقاتي در شهرهاي تهران،‌ ساری، و شيراز‌ همواره كوشيده تا با استفاده از كارشناسان و متخصصان بخش‌هاي مرتبط با اين صنعت و قراردادن فضايي مناسب در اختيار آن‌ها به منظور تجربی ساختن آموخته‌هاي تئوري، هدف انجام پژوهش با زمينه تجاری‌سازی را در سازمان‌ها و مؤسسات تحقيقاتی نهادينه سازد.

ارتباط با ما
logo-samandehi
نقشه گوگل
اسکرول به بالا